Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vsadil za milion... a vyhrál!

6. 11. 2008
Triumfem odvážného sázkaře skončil jeho strhující souboj s bookmakery Tipsportu. Pražan si vsadil na dva fotbalové zápasy a do sázky vložil neuvěřitelný milion korun. Protože ho Chelsea ani Barcelona nezklamaly, svůj obří vklad přetavil ve 2 450 000 korun. Zajímali jej jen výsledky dvou fotbalových soubojů, výhra Chelsea v Hullu a Barcelony v Malaze. Není divu, sázkař v pondělí v pražské pobočce Tipsportu v Brandlově ulici poslal do hry 50 totožných tiketů. Na každém z nich byl vklad 20 tisíc korun, dohromady tedy jeden milion a potenciální výhra 49 tisíc korun, čili celkem 2 450 000 korun! Fotbalisté Chelsea nakonec zvítězili v kursu 1.53 na hřišti nováčka a velkého překvapení Premier League Hull City 3:0 a druhý zápas zvládl vítězně katalánský velkoklub Barcelona v kursu 1.60 na hřišti Malagy v poměru 4:1. 

 

Oba zápasy se vyvíjely k sázkařově spokojenosti už od samého začátku. Za Chelsea skóroval už ve 3. minutě Lampard, po změně stran přidali další góly Anelka a Malouda. Barcelona vedla 1:0 po šesti minutách gólem Xaviho. Jediný kritický okamžik nastal ve 13. minutě, kdy Malaga vyrovnala, ale už za šest minut díky Messimu Barcelona opět vedla. Ve druhém poločase se trefil ještě dvakrát Xavi a spokojený sázkař mohl otevírat šampaňské.

 „Úspěšný tipér tímto vkladem vyrovnal nejvyšší sázku v historii Tipsportu. V roce 2000 jiný sázkař v Praze vsadil taktéž milion korun na to, že Česko ve finále mistrovství světa v hokeji porazí Slovensko,“ prozradil mluvčí Tipsportu Lubomír Ježek. Po petrohradském výsledku 5:3 se rovněž mohl radovat!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář